Skip to main content

Kairo is een kruising Galgo. Onze collega’s vonden Kairo samen met zijn broertje Mario toen ze nog maar 2 maanden oud waren. 10 dagen later werden ze ziek door de Parvo, gelukkig zijn beiden hiervan hersteld. Het enige is dat Kairo voer zonder gluten etc nodig heeft sindsdien. In Spanje krijgt hij het merk Gosbi.

Mario werd 4 maanden later geadopteerd, Kairo bleef alleen achter, maar 3 maanden later werd hij uiteindelijk ook geadopteerd. Helaas kwam hij na ongeveer een maand terug, hij zou te actief zijn.
Kairo is een super lieve hond, die natuurlijk zijn activiteit nodig heeft, hij vind het geweldig om met andere honden te kunnen spelen en rennen, dat is wat hij nodig heeft. Hij deelt nu zijn thuis met 5 katten, dit is totaal geen probleem, als hij te bruut is slaat een kat hem en rent hij huilend weg! Hij verdient een goed huis waar hij de nodige aandacht kan krijgen. Zijn gewicht is ca. 17 kg.

Geschatte geboortedatum: 15-02-2023
Herkomst: El Viso
Verblijft momenteel in: Spanje

 

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op