Skip to main content

Oreo is achtergelaten door zijn eigenaar die een fokker was. Vanwege een nieuwe wet stoppen veel mensen met fokken, en Oreo was niet meer nodig. Hij is een uitzonderlijke hond, is heel actief, houdt van rennen en wandelen en is super aanhankelijk. Oreo heeft een hele lieve uitstraling en vindt het heerlijk om aangehaald te worden. Met andere honden kan Oreo het geweldig vinden, ongeacht het geslacht en hij loopt heel goed aan de lijn, in de auto kun je heel goed met hem reizen. Hij zoekt graag contact met mensen. Oreo is een Breton mix, zijn schofthoogte is ca. 46 cm. Gewicht ongeveer 16 kg. Oreo is gecastreerd.

Geschatte geboortedatum: 07-04-2016
Herkomst: La Solana
Verblijft momenteel in: Spanje

 

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op