Skip to main content

Het baasje van Megan en Queen is ernstig ziek en kan niet meer voor hen zorgen. Zij ziet geen andere oplossing dan voor de twee honden een ander thuis te vinden. Ze heeft onze collega’s gevraagd hierin te bemiddelen. Megan kan met reutjes en teefjes opschieten, hoe zij omgaat met katten is onbekend. Zij is een hond met een goed karakter, aanhankelijk en rustig. Met kinderen kan ze omgaan. Ze is graag bij mensen. Megan is gesteriliseerd. Bij haar Leishmania geconstateerd. Wie geeft deze al iets oudere hond een kans? Haar schofthoogte is ca. 56 cm.

Geboortedatum: 01-10-2013 ( Geschat )
Herkomst: Lleida

Wilt u meer informatie? Heeft u belangstelling?

Aangezien het erg belangrijk is dat er een passende match is tussen een gezin/persoon en de adoptiehond of -kat hanteren wij een adoptieprocedure. Enerzijds betreft dit een uitgebreide vragenlijst/telefonische intake, anderzijds een huisbezoek op afspraak. Zodoende krijgen wij wederzijds alle benodigde informatie om een adoptie te doen slagen.

U kunt via deze link een formulier invullen https://www.dierenhulpzondergrenzen.com/adoptieformulier/

Of u kunt bellen voor meer informatie met een medewerkster van onze telefoondienst

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op