Skip to main content

Mijn naam is Dolce en ik heb een heel verhaal te vertellen. Mijn leven is niet altijd makkelijk geweest, maar ik ben nooit gestopt met hopen op mijn perfecte familie.
Ik werd gevonden in het midden van een drukke straat in Glyfada nadat een auto-ongeluk me blind had gemaakt. Het was eng, maar een paar lieve mensen redden me en brachten me naar de dierenarts. Ik werd beter en een familie adopteerde me zelfs, maar om redenen die ik niet begrijp, brachten ze me terug. Ik wacht nog steeds op iemand die voor altijd van me zal houden.
Ik ben een rustige en zachtaardige kater die geniet van rustige dutjes, zachte hoofdmassages en rustig gezelschap. In het begin ben ik misschien een beetje verlegen, maar als ik me eenmaal veilig voel, zal ik tegen je aanwrijven om je te laten zien hoeveel ik van je hou. Mijn favoriete dingen? Slapen op knusse plekjes, op mijn eigen tempo mijn huis verkennen en spelen met mijn pluchen speelgoed en tunnels – vooral ’s avonds als ik een uitbarsting van energie krijg.
Ik slaap graag op mensenbedden en bovenop knusse kattenbomen. Ik ben een nieuwsgierige jongen die graag op onderzoek uitgaat en rondloopt. Ik kan goed opschieten met andere katten en vind een drukke omgeving niet erg, maar ik zou ook gelukkig zijn in een rustig huis waar ik gewoon kan ontspannen en geliefd kan zijn. Ik vraag niet veel, alleen een zacht plekje om te rusten, een lieve hand om me te aaien en een familie die me niet opgeeft.
Ik ben klaar om mijn nieuwe leven te beginnen. Ben jij degene die mij eindelijk het eeuwige thuis geeft dat ik verdien? Ik kan niet wachten om jou te ontmoeten!
Dolce is gecastreerd.

FIV-FeLV-FIP negative
TRIPLE FEACAL negative

Geboortedatum ( geschat): 15-02-2024
Herkomst: Attica
Verblijft momenteel in: Griekenland

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op