Skip to main content
Groot teefHondenTeef

Kabel

By 11 juli 2023oktober 1st, 2023No Comments

Kabel was erg vermagerd en had ontzettende dorst toen ze gevonden werd. Ze liet zich maar wat graag helpen. Kabel is erg lief en aanhankelijk en houdt van knuffelen. Ze speelt graag met soortgenoten. Zij is heel sociaal. Haar ogen zijn verschillend van kleur. Haar gedrag met andere honden is erg goed. Ze kan goed aan de lijn lopen, in de auto meegaan gaat ook goed. Kabel is met kinderen heel lief. Ze houdt van spelen en rennen. Haar schofthoogte is ca. 59 cm

Geboortedatum: 12-06-2022 ( Geschat )
Herkomst: La Solana

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op