Skip to main content

Bonnie werd vastgebonden op de berg gevonden, aan de kant waar niemand haar kon zien maar haar schreeuw werd van mijlenver gehoord. Toen onze collega Bonnie haar naderde zag zij een hond in skeletvorm en kon niet geloven dat ze nog leefde. Bonnie woont sinds de dag dat ze gevonden is bij onze collega in huis.
Bonnie ongelooflijk slim, door naar je te kijken begrijpt ze wat je van plan bent, is mensgericht, volgt je zelfs tot in de badkamer, smeekt om een dagelijkse knuffel als je die ontwijkt dan herinnert ze je daar met lichaamstaal aan door voor je te gaan staan. Eisend geknuffeld te worden , net zoals zij ook eist als eerste voer te krijgen.
Ze luistert naar bevelen en inspecteert je bewegingen en neigingen. Gastvrij voor een nieuwe hond in huis maar blaft veel als ze een hond ziet terwijl ze aan de lijn loopt, daar moet ze nog op getraind worden. Ze klimt over hekken van 1,5 meter hoog. Een ondernemende hond. bewaakt haar territorium, ze begrijpt het als een onbekende het huis nadert en blaft .
Blaft nog als voor haar naar vreemden aanbellen. Bonnie is voor vuurwerk en harde geluiden, ze verstopt zich onder het bed of in de badkamer. Helaas is ze jaloers op kleine kinderen. Tegen haar soortgenoten is ze vriendelijk, katten vindt ze leuk om op te jagen. Na haar vondst bleek dat ze leverontsteking had, hiertegen is ze behandeld en is nu gezond.

Bonnie is gesteriliseerd. Haar schofthoogte is ongeveer 49 cm, gewicht ca. 49 cm.

Geboortedatum: 04-04-2022 ( Geschat )
Herkomst: Patras

 

Wilt u meer informatie? Heeft u belangstelling?

U kunt via deze link een formulier invullen https://www.dierenhulpzondergrenzen.com/adoptieformulier/

Of u kunt bellen voor meer informatie met een medewerkster van onze telefoondienst:

Anneke +32 (0)4-71449309 Zondag t/m zaterdag 9.00 uur – 22.30 uur

Marijke 0223-722294 06-15593949 Maandag, woensdag en donderdag 14.00 – 16.00 uur

Rita 0299-439774 Donderdag, zaterdag, zondag en maandag 17.00 – 20.00 uur Dinsdag en woensdag 14.30 – 18.00 uur

Ineke 06-58957412 Vrijdag 10.00 tot 16.00 uur

Anne Marie 06-15064902 Zaterdag en zondag 11.00 – 18.00 uur

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op