Skip to main content

Zape liep al enkele dagen op straat, een man belde de politie en op die manier kwam Zape in de perrera. Hij zit nu samen met Drac in een kooi, laten we hopen dat dit gauw voorbij zal zijn. Ook Zape is een actieve, aanhankelijk hond. Hij houdt van mensen en kan goed met zijn soortgenoten omgaan. Hij loopt al goed mee aan de lijn. Hij kan goed omgaan met mensen en zijn soortgenoten, omgang met katten is niet bekend. Zape is gecastreerd. Zijn schofthoogte is ca. 61 cm.

Geboortedatum (geschat): 15-04-2022
Herkomst: Lleida

Wilt u meer informatie? Heeft u belangstelling?

Aangezien het erg belangrijk is dat er een passende match is tussen een gezin/persoon en de adoptiehond of -kat hanteren wij een adoptieprocedure. Enerzijds betreft dit een uitgebreide vragenlijst/telefonische intake, anderzijds een huisbezoek op afspraak. Zodoende krijgen wij wederzijds alle benodigde informatie om een adoptie te doen slagen.

U kunt via deze link een formulier invullen https://www.dierenhulpzondergrenzen.com/adoptieformulier/

Of u kunt bellen voor meer informatie met een medewerkster van onze telefoondienst

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op