Skip to main content

Venus is één van de vele dieren die in 2022 gered zijn, zij werd opgepakt door de politie toen ze op de weg liep. Venus is een actieve hond, ze houdt van spelen en rennen, als je van wandelen of joggen houdt is ze de ideale hond. Zij kan heel goed opschieten met andere honden ongeacht het geslacht, met katten is het nog niet gelukt haar te testen. Met kinderen en volwassenen kan ze goed overweg, ze is niet bang en komt naar je toe als je haar roept. Ze gaat prima mee in de auto. Aan de lijn loopt ze zonder problemen. Venus is gesteriliseerd. Haar schofthoogte is ca. 55 cm, gewicht ongeveer 16 kg.

Geboortedatum: 01-07-2021 ( Geschat )
Herkomst: La Solana

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op

header tekst?

het verhaal over de hond

Ras:
Leeftijd:
Herkomst:

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op