Skip to main content

Buster en zijn zus Louise moesten na 8 jaren terug naar onze stichting, geheel buiten hun schuld.

Broer en zus zoeken een thuis met liefde en geduld, ze kunnen apart geadopteerd worden.

Momenteel verblijven ze samen bij een opvangadres, daar zijn 3 kinderen en twee honden. Buster is heel lief naar volwassenen en kinderen. Te kleine kinderen raden wij af. Buster houdt heel erg van wandelen en heeft nog steeds veel energie. Een familie die tijd voor hem heeft en graag wil wandelen zal ideaal zijn. Buster is een goede eter. Hij houdt van aandacht en geaaid worden. Buster is gecastreerd.

Buster is in Nederland

Geboortedatum: 22-02-2012 ( geschat )

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op