Skip to main content

Buster en Louise moesten na 8 jaren terug naar onze stichting, geheel buiten hun schuld. Beiden zijn gesteriliseerd. Broer en zus zoeken een thuis met liefde en geduld, ze kunnen apart geadopteerd worden. Momenteel verblijven ze samen bij een opvangadres, daar zijn 3 kinderen en een hond. Beide honden zijn heel lief naar volwassenen en kinderen. Te kleine kinderen raden wij af. Ze houden heel erg van wandelen en hebben veel energie . Personen die tijd voor hen hebben en graag willen lopen zouden ideaal zijn. Louise is wat rustiger dan Buster, maar ze zijn beide waaks. Buster blaft naar alle honden en wil ook niet bij hen in de buurt komen . Louise wil nog wel eens snuffelen maar gaat dan snel verder. Louise blijft ietwat een slechte eter qua brokjes. Je moet het aantrekkelijk voor haar maken. Buster eet alles. Ze houden van aandacht en aanrakingen. Twee heel lieve honden. Het zijn jachthonden zijn dus buitenhuis reageren ze erg op katten. Denk aan gillen, blaffen en trekken. Binnenshuis zijn het heel lieve honden die graag aandacht willen en graag bij je zitten.

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op