Skip to main content

Louise en haar broer Buster moesten na 8 jaren terug naar onze stichting, geheel buiten hun schuld.

Broer en zus zoeken een thuis met liefde en geduld, ze kunnen apart geadopteerd worden.

Momenteel verblijven ze samen bij een opvangadres, daar zijn 3 kinderen en twee honden. Ook Louise is heel lief naar volwassenen en kinderen. Te kleine kinderen raden wij af. Louise vindt wandelen heel erg fijn. Een familie die tijd voor haar heeft en graag wil wandelen zal ideaal zijn.

Louise is wat rustiger dan Buster Louise wil nog wel eens snuffelen buiten, maar gaat dan snel verder. Zij is aanhankelijk, ze houdt van aandacht. Een lieve hond die graag bij je gaat zitten. Louise is gesteriliseerd.

Louise is in Nederland
Geboortedatum : 22-06-2012

Wilt u meer informatie?

Wilt u meer weten over één van deze honden of katten of een hond of kat reserveren, belt u dan met onze vrijwilligers, zij staan elke dag klaar om u te woord te staan.

Neem contact met ons op